Friday, April 27, 2018

live tomorrow.

Ma pean hetkel endale ise meenutama, et on aeg tulla ja veidi enda elu jagada - tuleviku minule. 

Mul on selline karvane tunne, et minu suvi algab täna. Tallinn, päike ja 5 kraadi sooja. Võtad, mida saad. Homme lähme Soome ühte rahvusparki matkama - ma olen seda liiga pikalt edasi lükanud. Hingelind ei jaksa isegi enam laulda, et tahaks linnast ära - tal on hääl ära kuude viisi selle korrutamisest. Mul oli hotell broneeritud juba neli nädalat tagasi, aga ma suutsin päris tõsiselt haigeks jääda, nii et iga nädal sai jälle broneeringut edasi lükatud ja antibiootikume krõbistatud. On imeline tunne, et kui Su kehatemperatuur LÕPUKS hakkab üle 35 kraadi tõusma, juhhei. 

Igatahes... Ma ei taha hetkel liivaseid randasid ja 30 kraadi sooja. Tahan olla kodu lähedal, aga värskes õhus, vaikuses ja inimestest eemal. Tahan liikuda.

Seda selleks, et tulla järgmisel päeval tagasi, panna suveterrass püsti, et klientidel oleks igati mõnus ja mugav suvitada ning mina võiks rahuliku südamega puhkusele minna. Volbirööl lähme Murmuri ja co'ga kuuekesi Paidesse ilma nautima. Siis tagasi koju, et asjad kokku pakkida ja Amsterdami sõita. Naljakas, kuidas mõte puhkusest kõlab nagu kohustus kuni see hetk päriselt käes on. 

Nagu ma varem ka mainisin, töötan maikuust poole kohaga, kuigi Mardikas endiselt väldib seda teemat ja vist ikka eeldab, et miski ei muutu :D

Ilusaid uudiseid ka - Hamouryl läheb iga päev natuke paremini, pisikesed võidud siin ja seal. Ta on teadvusel ja kuuleb, saab aru ja üritab reageerida. Tal on intensiivne taastusravi ja nädala alguses käis üks antud kahjustustele spetsialiseerunud eksperte tema juhtumiga tutvumas ja oli väga positiivne, et umbes kolme aastaga on Hamoury tagasi täisvõimsusel. Minu alateadvuse diagnoos oli väga sarnane. Sisuliselt on tegelikult praeguseks kõik hästi - ta on endiselt ta ise ja ta peab lihtsalt samm sammu haaval enda keha üle jälle kontrolli saama. Ja see on minu meelest väga äge... see, milleks meie kehad võimelised on. Sisuliselt täisrestart, nullist uuesti käima tõmbamine. 


No comments:

Post a Comment