Monday, October 23, 2017

when the planets are aligned.

Ma pole varem kuulnud või vähemalt märganud, et inimesed minu eripärasid otseselt adresseeriks, aga viimasel ajal on seda mitu korda ette tulnud ja see on üsna meeltlahutav. Võib-olla on asi ka selles, et mida vanemaks me saame, seda rohkem laseme enda veidrustel särada. Mul ei ole ammu vajadust kellelegi mingit muljet jätta. Kõige tähtsam on olla õnnelik endale, mitte teistele.

Ben teeb muidugi täheldusi igapäevaselt, aga need on lihtsalt koduhuumor. Küll aga oli üks mõrumagus nali, mida ta on hakanud teistele tegema. Sidenote: Benjamin(edaspidi Duc) on prantslane ja oh lord, kui palju prantslased erinevaid üritusi armastavad korraldada. Näiteks järgmisel kuul tulevad kõik kokku, et tähistada ühte kindlat veinisorti. Loll on see, kes ei leia põhjust tähistamiseks. 

Paratamatult olen ka mina kõigile nendele üritustele oodatud ja eks ma mõnda aega käisin ka, aga nüüd... ma lihtsalt väga väärtustan aega iseendale ja ma ei taha alkoholi juua. Ma tõesti lähen elevile, kui tõden, et saan õhtul kodus rahulikult keras olla, varbad Hugo või Merlot' kõhu alla pista ning raamatut lugeda. 

Ja ma ei taha enam teha midagi, mida minust oodatakse lihtsalt teiste meeleheaks. 

Imal quote 2017: ''When you say yes to others, make sure you are not sayin no to yourself''

See lause võtab kõik kokku: miks ma ei taha igale peole minna, miks ma ei taha eelmiste töökaaslastega piibule minna, miks ma ei tea eelmiste töökaaslaste sünnipäevale minna jne. Lihtsas eesti keeles: ma olen sitt sõber. 

Ehk nüüd läheb Duc oma üritustele ja kui minu kohta küsitakse, on tema vastus: ''The thing is - my girlfriend only shows up when all the planets in the solar system are aligned.''

Nii on ka blogipostitustega.  

👾

No comments:

Post a Comment